1999 Yılında küçük bir atölyede faaliyet hayatına başlayan İştegiyy markası, bugün ortadoğu ülkelerine yaptığı ihracatın yanı sıra, Türkiye içerisindeki bir çok özel sektör ve kamu kuruluşuna hizmet vermektedir. Özellikle son yıllarda teknolojinin etkisiyle gelişen global ekonomiye etkin şekilde ayak uydurmuştur. Marka kültürü olarak insana saygı, güven ve kaliteli hizmet anlayışını kendisine yol haritası olarak belirlemiştir.Paydaşlarının varlığının, kendi varlığının temelini oluşturduğunu hiç bir zaman unutmamıştır.

   Özellikle 2016 yılında ”Çalışanlarına değer verenlerin tercihi” sloganı ile kurumsallaşma sürecini etkin bir şekilde hızlandırmıştır. Emek verenler için üretilen her ürünü, emek vererek üreten kurumumuz, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya başlamıştır. Farklı sektörlerde bulunanan müşterilerinin ürün tasarımı ve marka danışmanı olmuştur.  Arge’ye verdiği önemle rakiplerinin bir adım önüne geçmiştir. Başarının tesadüf olmadığına inananarak, başarıya giden yolda marka kültüründen ve dürüst hizmet anlayışından hiç bir zaman taviz vermemiştir.

Sektörün köklü kuruluşlarından biri olan şirketimiz son yıllarda yakaladığı büyüme ivmesini, genç ve dinamik kadrosuyla dahada arttırarak yoluna devam edecektir..

E-Posta Whatsapp'tan Ulaşın Tıkla Ara