İştegiyy: Profesyonelliğin İmzası


1999 yılında küçük bir atölyede başlayan yolculuğumuz, bugün İştegiyy markası olarak, Ortadoğu’nun ötesine uzanan ihracat başarıları ve Türkiye genelinde özel sektör ile kamu kuruluşlarına sunduğumuz hizmetlerle devam etmektedir. Global ekonominin hızına teknolojiyle entegre çözümlerimizle ayak uyduruyor, insana saygı, güven ve kaliteli hizmet anlayışımızı marka kültürümüzün temel taşı olarak benimsiyoruz.

2016 yılında “Çalışanlarına Değer Verenlerin Tercihi” sloganıyla kurumsallaşma sürecimizi ivmelendirdik. Her bir ürünümüz, emeğin ve yeniliğin bir yansıması olarak, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk projelerimizde yer alıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel ürün tasarımları ve marka danışmanlığı sunarak, Ar-Ge’ye verdiğimiz önemle sektörde öncü rolümüzü pekiştiriyoruz. Başarının tesadüf olmadığına olan inancımızla, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden ilerliyoruz.

Sektörde köklü bir geçmişe sahip olan İştegiyy, genç ve dinamik ekibimizle büyüme ivmemizi artırarak, geleceğe emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

İştegiyy, kalite ve güvenin simgesi olarak, siz değerli paydaşlarımızın desteğiyle her zaman daha iyisini hedeflemektedir.

E-Posta Whatsapp'tan Ulaşın Tıkla Ara